A ş k * P e r v a n e s i

A ş k * P e r v a n e s i

Kasım 6, 2016 0 Yazar: Yasemin Aksoy

A ş k * P e r v a n e s i.

.

Bu aşkın pervanesiyim ben

.

.

Ben bu ışığın kelebeğiyim işte.. Bu renklere kavuşabilmek içinmiş o ‘idealist’ tırtıllıklar. O kimsenin erişemeyeceği yerimdeki kozada geçen, sessiz sakin ve kendimle dolu zamanlar.. hep bu ışığa kanat çırpa bilmek içinmiş yaşamaklar. Nasıl da dolu dolu uçuşuyorum her tonuna, bilmiyor yok haberi, içim gidiyor her rengarenk gülümseyişine..
Buradan başlamış uçmaya da bana varmış ya yolu.. Şu dağlarda bu tonlarla yoğrulmuş da şu güneşte pişmiş ya ruhu, boşa değilmiş aşkın uçup gelip omzuma konuşu.
Yaşaya yaşaya daha çok anlam kazanıyor ‘bilmem işte öyle’ler, çok düşünmeye gerek yokmuş bazı şeylerin üzerine, sebepler zamanı gelen de kendiliğinden beyan olurmuş yüreğe.
Bugün gecenin eşsiz perdesi bu renklerle indi usul usul, yüreklerimiz uçuşarak bi dağın tepesinde eşlik ettik ailece.

Şu renklerle bir şeyler daha tamam oldu işte.

.

.

Her pervane yürek o arayıp durduğu ışığa kavuşsun, her pamuk ruh onu uçuşturan tatları tonları eliyle koymuş gibi buluversin, bakmış ki bi de hepsi bir yerde.. Her şeyin elbet vardır bir sebebi zamanı, herkes gönül layığına erişir günü gelince.
Hoşgeldin gece.

Işık ol. Aşk ol.

Hayra var.

.

.

#cadıkendinenotbırakmış #nofilter #filtresiz

Merhabahaftanın e-kitabını arşivine eklemek ister misin?

Bu hafta arşivimizden uçan armağan DANIEL E. LlEHERMAN , "İNSAN VUCUDUNUN OYKUSU Sağlık, Hastalık ve Evrim"   . Aşağıya bırakacağın mail adresine pdf dosyasını indirme bağlantısını göndereceğim. Gelen kutunu ve spam kutusunu kontrol etmeyi unutma.  Mailde problem çıkma ihtimaline karşı ekitabı isteye tıkladığında dosyaya ulaşabileceğin bağlantıyı içeren bir pencere açılacak. bağlantıyı kopyala yapıştır yapıp dosyaya ulaşabilirsin.

Umarım paylaşım hoşuna gider.

Sevgiyle,

Yasemin