Bahçe Günlüğü:Bostanda Bu Hafta Neler Oldu? Çukurovaya Yaz Geldiii

Bahçe Günlüğü:Bostanda Bu Hafta Neler Oldu? Çukurovaya Yaz Geldiii

Temmuz 8, 2018 0 Yazar: Yasemin Aksoy

Köy Hayatı Nasıl Gidiyor?

 

Çukurova gecikmeli de olsa yaza girdii!

 

Fırından yenice çıkmış ekmek gibi dolanıyor herkes ortalıkta 😅🌡sıcak, hafif ıslak ve çıtır çıtır, hani kimse kimse dokunmasın cııss zamanları bu buraların 😂 sıcak bastırıverdi, hayvanında ağacına herkes bi haşlandı kendimize gelmeye çalışıyoruz hepimiz.

Keyifler yerinde, bostanda her şey yolunda gidiyor şimdilik. Sıcak falan ama yine de keyifli zamanlar, çünkü esas dalından meyve zamanı başladı, yayla ve deniz sezonu da açıldı. Daha ne olsun 🙏🏻

 

Bunları videoda kemdi sesimle uzun uzun anlatayım isterdim ama hala dinlencedeyim, damağımdaki dikişler hala biraz zorluyor. Yarın sabah alınacak. Sonrası ferahlık 🌈Haftaya iyice rahatlamış olurum diye umuyorum.

Bu arada Sürdürülebilir Evlilik artık youtube da 👍🏻 videolarımızdan anında haberdar olmak için bizi youtube da da takibe almayı unutmayın 🙋🏼‍♀️ bu linki tıklayarak kanalımıza ulaşabilirsiniz  👉

www.youtube.com/c/SürdürülebilirEvlilik

Sonraki videoda görüşmek üzere, şimdilik hoşçakalın.

.

Merhabahaftanın e-kitabını arşivine eklemek ister misin?

Bu hafta arşivimizden uçan armağan DANIEL E. LlEHERMAN , "İNSAN VUCUDUNUN OYKUSU Sağlık, Hastalık ve Evrim"   . Aşağıya bırakacağın mail adresine pdf dosyasını indirme bağlantısını göndereceğim. Gelen kutunu ve spam kutusunu kontrol etmeyi unutma.  Mailde problem çıkma ihtimaline karşı ekitabı isteye tıkladığında dosyaya ulaşabileceğin bağlantıyı içeren bir pencere açılacak. bağlantıyı kopyala yapıştır yapıp dosyaya ulaşabilirsin.

Umarım paylaşım hoşuna gider.

Sevgiyle,

Yasemin