Bu Blogda Neler Bulacaksınız?

1368-fantasy-fairy-tale-illustrations.jpgBu blog aslında bir masal kitabı. Bir anı kumbarası dünyaya gelmesine az bir zaman kalan evimizin üçüncü meleği için. Blogda zaman tünelimizin kayda değer anlarını, çocukların kaybetmelerini istemeyeceğimiz anılarını bulacaksınız. Aslında ilerleyen zamanda “nasıl geçti anlamadım” diyeceğimiz bu zamanlar için şimdiden bir karbon kopya bu blog. Neler yaşadık, neler yaptık, neleri yapamadık, hangi dersleri aldık da hangi olaylardan ders çıkaramadık, hepsi olsun istiyorum bu blogda.

Çok şanslı hissediyorum kendimi her gün yaşadığım türlü deneyim hakkında ama geriye dönüp baktığımda ne kadar sindire sindire de öğütsem zamanı boşluklar görüyorum anımsayamadığım. İşte bu yüzden, anılarımızı bu kumbaraya atmaya ve bizim için burada demlenmeye bırakmaya karar verdim.

Bir bebek hemşiresinin kendi bebeğiyle imtihanı,

Birbiriyle tam uyum içinde olan iki delinin bir kedi bir köpek ve bir bebekle zaman zaman bozulan rot-balansı,

Yuvamızın dış dünyayla olan macerası,

ve daha kim bilir neler neler…

Tek bildiğim başka bir annelik mümkün ve bu blogda o annelikten izler bırakmaya niyetliyim.

Merhabahaftanın e-kitabını arşivine eklemek ister misin?

Bu hafta arşivimizden uçan armağan DANIEL E. LlEHERMAN , "İNSAN VUCUDUNUN OYKUSU Sağlık, Hastalık ve Evrim"   . Aşağıya bırakacağın mail adresine pdf dosyasını indirme bağlantısını göndereceğim. Gelen kutunu ve spam kutusunu kontrol etmeyi unutma.  Mailde problem çıkma ihtimaline karşı ekitabı isteye tıkladığında dosyaya ulaşabileceğin bağlantıyı içeren bir pencere açılacak. bağlantıyı kopyala yapıştır yapıp dosyaya ulaşabilirsin.

Umarım paylaşım hoşuna gider.

Sevgiyle,

Yasemin