Günaydın Postası ❣️ Çünkü Güne Huzurla Başlamak Hepimizin Hakkı

Günaydın Postası ❣️ Çünkü Güne Huzurla Başlamak Hepimizin Hakkı

Şubat 14, 2018 0 Yazar: Yasemin Aksoy

Merhaba nasılsın?

Adettendir, ‘iyii’ deriz ya biz hep, adet diye değil de her sabah kalktığında, pencereden baktığında, evinden çıktığında iyi hissederek ‘iyiyim, bugün de iyiyim, aldığım nefese çok şükür’ diyesin diye hazırlıyorum bu minik kitapçığı. Dudağının iyimser kıyısı birazcık bile kıvrılırsa ne mutlu bana ❣️

(kitapçığı indirebileceğin link yazının sonunda)

Ben jass bu arada, bazıları da şöyle tanır; anne cadı.

Gezegenini ve içindeki her ruhu pek seven deli bi dünyalı.

Düş düşlerim, çam koklarım, çiçek toplarım, ağaçlara sarılırım, domatesin salatanin biberin bi kac agacin otun dilinden anlarim, cok pis gülerim, fena ağlarım, güneş kovalarim, ruzgara fısıldarım

Aşk sihir, nefes büyü, gülmek şifa, şükür her ana derim. Her fırsatta iyi ki derim, iyi ki.

Ara sıra elflerin dokuduğu sihirli pelerinimi giyer, süpürgeme atlar, büyülü kapılardan geçer masalsı diyarlar keşfederim. Ama pek uzun kalamam oralarda, ille de yuvama dönerim.

Bu notların büyük kısmını o diyarlardan derledim, yavrucadım için. Anı kumbarasında zaman banknotu olsun, lazım oldukça bozsun harcasın gönlünce diye. Ve bir de burada paylaşıyorum işte, dünyanın her köşesinden, bir ılıca günaydın düşleyen kız kardeşlere ulaşsın, kendilerine günaydın demekten mutlansınlar diye.

Bu kitapçığın hikayesi böyle başladı işte.  Kimlere ulaşacak, nerelerde okunacak, kimleri gülümsetecek, düşündükçe heyecanlanıyorum.

Yüreğine düşen sabah ışığının sihrini uyandırmasını beklediğim bir büyü gibi bu notlar.

Başından başlayıp okuyup bitirebilirsin. Ama ben günün erken saatlerinde, içten bir günaydın duymak istediğinde, niyet tutup, deriin bir nefes alıp,

Rastgele bir sayfa açıp okumanı önerebilirim.

Sana ulaştığında sen de sevdiğin en az üç kadına ulaştır lütfen bu armağanı.

Bu Bir Günaydın Postası

Çünkü Güne Huzurla Başlamak Hepimizin Hakkı.

…..

Son 6 haftadır, geceleri ev ahalisi uyuduktan sonra bu notları derleyip düzenlemekle uğraştım. Gerçekten olağanüstü emek harcadım ve çok yoruldum ama sonuçtan oldukça memnunum. Profesyonel bir şey değil. Yazım hataları, noktalama eksikleri, düzen sıkıntıları falan çarpa bilir gözüne. Benimkine de çarpıyor ? üzerinden bir kaç kez daha geçmeye ihtiyaç var ama bugün, sevgililer gününde en azından bir kaç güzel kadına ulaşsın dilediğim için çocuklar oyuna dalmışken pdf haline getirip paylaşmak istedim. Asıl istediğim kartlar halinde basılabilecek hale getirip öyle yayınlamaktı, o yetişmedi. Onun üzerinde de çalışıyorum.

İstiyorum ki her gün niyet gibi bir kart çekesin, kendine sıcacık bir günaydın armağan edesin ❣️ artık günaydın kartıkmıkdersin, ışık kartı mı, güneş kartı mı? Ne dersen işte.. Umut kartları hazırlıyorum. Pek çok kadın birbirimize çook uzaklardan bile ışık dolu günaydın enerjileri gönderebilelim diye.

Aşağıya pdf i ekliyorum. Telefonuna tabletine indirip sabah kalkınca rastgele bi sayfayı seçip okuyup, gülümsersin belki diye.

Kitapçığı edinmek için buraya tıklayabilirsin

En kısa zamanda kart olarak düşündüğüm versiyonunu da yükleyeceğim. Bloğu takipte kal ?

Bu benden sana sevgililer günü hediyesi ❣️

Sana ulaştığında sen de sevdiğin en az üç kadına ulaştır lütfen bu armağanı. Aramızdaki o güzel enerji paylaştıkça çoğalacak, ben buna çok yürekten inanıyorum.

Bu Bir Günaydın Postası

Çünkü Güne Huzurla Başlamak Hepimizin Hakkı.

Merhabahaftanın e-kitabını arşivine eklemek ister misin?

Bu hafta arşivimizden uçan armağan DANIEL E. LlEHERMAN , "İNSAN VUCUDUNUN OYKUSU Sağlık, Hastalık ve Evrim"   . Aşağıya bırakacağın mail adresine pdf dosyasını indirme bağlantısını göndereceğim. Gelen kutunu ve spam kutusunu kontrol etmeyi unutma.  Mailde problem çıkma ihtimaline karşı ekitabı isteye tıkladığında dosyaya ulaşabileceğin bağlantıyı içeren bir pencere açılacak. bağlantıyı kopyala yapıştır yapıp dosyaya ulaşabilirsin.

Umarım paylaşım hoşuna gider.

Sevgiyle,

Yasemin