Solucan Beslemek | İnsan Neden Solucan Besler? | Solucan Beslemek Kolay mı?

Solucan Beslemek | İnsan Neden Solucan Besler? | Solucan Beslemek Kolay mı?

Temmuz 3, 2018 0 Yazar: Yasemin Aksoy

Solucan Beslemek | İnsan Neden Solucan Besler? | Solucan Beslemek Kolay mı?

 

Solucanlar, dünyanın daha güze, daha sürdürülebilir ve besleyici bir yer olması için insanoğluna yardım etmeye karar verip sırlarını homosapiensle paylaştıklarından beri özellikle bahçecilerin kıymetli bir ‘iş ortağı’

 

Biz de, bize toprağımızı iyileştirmede yardımcı olmaları hayalini yaşatıyoruz içimizde.

İyi de,

İnsan deli değilse, neden evinde solucan besler? Nasıl? İşte detaylar aşağıdaki videonun içinde.

 

Bu arada eğer solucan beslemeyi düşünüyorsanız ama kendinize uygun bir yol bulamadıysanız bir de Solucan Evi Yapımı hakkındaki şu yazıyı önerebilirim.

 

Bu tarz konulara ilgiliyseniz özellikle kendi gıdanızın en azından bir kısmını yetiştirmek istiyorsanız, balkon bahçeciliğiyle aranızda duygusal bir yakınlık varsa diğer yazılarımızı ziyaret etmeyi unutmayın. Domatesten, salatalığa, kudret narından, turpa ve hatta yeşilliklere kadar pek çok yazı HER EVE BİR BOSTAN, BALKON BAHÇECİLİĞİ sekmesinde sizi bekliyor.

 

Dilerim işinize yarar.

Sevgiyle

Merhabahaftanın e-kitabını arşivine eklemek ister misin?

Bu hafta arşivimizden uçan armağan DANIEL E. LlEHERMAN , "İNSAN VUCUDUNUN OYKUSU Sağlık, Hastalık ve Evrim"   . Aşağıya bırakacağın mail adresine pdf dosyasını indirme bağlantısını göndereceğim. Gelen kutunu ve spam kutusunu kontrol etmeyi unutma.  Mailde problem çıkma ihtimaline karşı ekitabı isteye tıkladığında dosyaya ulaşabileceğin bağlantıyı içeren bir pencere açılacak. bağlantıyı kopyala yapıştır yapıp dosyaya ulaşabilirsin.

Umarım paylaşım hoşuna gider.

Sevgiyle,

Yasemin