Pratik, Ucuz, Sağlıklı: Şifalı Kantaron Yağı Tarifi

Pratik, Ucuz, Sağlıklı: Şifalı Kantaron Yağı Tarifi

Mayıs 15, 2018 0 Yazar: Yasemin Aksoy

 

Kantaron yağı yapmanın tam zamanı. Sıcak yerlerde yenice biçime geldiler. Serinde biraz daha zamanı var. Toplama fırsatı yoksa bile çarşıda pazarda tetikte olmalı, sarı çiçekli otlar olan tezgahlar aranmalı 👍🏻

Daha önce sizlere detaylı tarif vermiştim, eski dostlar anımsar. Bu yıl kantaron yağımı yaparken videoya da eş zamanlı kaydetme şansım oldu 🙋🏼‍♀️ iyi oldu. Ama yine tarifi bi okuyayım derseniz daha önceki yazı için şurayı Ev Yapımı KANTARON YAĞI TARİFİ ni, ne işe yarar ne için kullanılır derseniz  şurayı KANTARON YAĞININ FAYDALARI nı ziyaret edebilirsiniz. 

Dilerim bu yıl siz de kendi yağınızı yapma fırsatı bulursunuz. 💗 Yaparsanız ses etmeyi unutmayın. Şifa ile.

Merhabahaftanın e-kitabını arşivine eklemek ister misin?

Bu hafta arşivimizden uçan armağan DANIEL E. LlEHERMAN , "İNSAN VUCUDUNUN OYKUSU Sağlık, Hastalık ve Evrim"   . Aşağıya bırakacağın mail adresine pdf dosyasını indirme bağlantısını göndereceğim. Gelen kutunu ve spam kutusunu kontrol etmeyi unutma.  Mailde problem çıkma ihtimaline karşı ekitabı isteye tıkladığında dosyaya ulaşabileceğin bağlantıyı içeren bir pencere açılacak. bağlantıyı kopyala yapıştır yapıp dosyaya ulaşabilirsin.

Umarım paylaşım hoşuna gider.

Sevgiyle,

Yasemin