Doğal Sabuna İhtiyacı Olan Var mı? ‘Sabun Gurme’

Doğal Sabuna İhtiyacı Olan Var mı? ‘Sabun Gurme’

Şubat 10, 2018 2 Yazar: Yasemin Aksoy

Merhaba sevgili dostlar nasılsınız?

Bize sık sorduğunuz sorulardan biri ‘doğal olana nasıl ulaşırız’ o yüzden de karşımıza aşkla çalışan doğal üretme çabasında olan üreticiler çıktıkça severek paylaşıyoruz sizlerle.

Onlardan biri, Sabun Gurme. Ev yapımı, keçisi Şifa ile birlikte mis kokulu sabunlar üretiyor.

Tanışıklığımız instagram vesilesiyle oldu. @annecadiningunlugu ne sıcacık bir mesaj attı ve bize sabunlarından hediye etmek istedi. Biliyorsunuz pek çok şeyi olduğu gibi sabunu da kendimiz yapıyoruz biz. O yüzden şuan ihtiyacımız yok. İhtiyaç olmayan öyle kıymetli, ev yapımı bir şeyi alıp evde tutmak ihtiyacı olup o sabunu bekleyene ayıp olur.

Bunu belirttim. O da anlayışla karşıladı. Sohbet ettik biraz. Gönlünden kopmuş, belli ki biz vesile olacağız o mis kokunun yerine ulaşmasına.. o sebeple o sabunları bu yazıyı okuyup ihtiyacı olan bir dosta hediye edeceğiz o hediyeyi ? Eğer böyle bir doğal sabun arayışınız varsa aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Belki sabunların ulaşmak istediği ev sizinkidir ❣️

Ben sabunlardan kullanmadım o yüzden bir kullanıcı yorumu yapamayacağım. Az önce bahsettiğim gibi şahsen de tanımıyorum. Fakat üretim koşullarını, hikayesini, keçisi Şifaya kızım deyişini duyunca sizler de duyun istedim bu butik üretim hikayesini.

Keşke herkes evde yapabilse, ama o da zor. Dolayısıyla böyle temiz üreticilere her zaman ihtiyaç var. O da desteklerimizle mümkün. Ben sizlere duyurarak bu hikayede payıma düşeni yapıyorum, siz de sizin şimdi ihtiyacınız yoksa bile paylaşıp başka ihtiyaç sahiplerine ulaşmasına vesile olarak bir emekçiye daha destek olabilirsiniz. (bu yazıyı bir reklam olarak düşünmeyin. bizim amacımız size bu ürünü alın demek değil, daha önce de yaptığımız gibi, böyle bir üreticinin varlığından haberdar etmek. Bakın, inceleyin, hatta yazıp üreticiyle sohbet edin, sadece satın almak değil bu işi yapan birilerinin olmasından mutluluk duymak bile bir destek di mi  netice de ❣️ dünyayı üreten kadınlar güzelleştirecek) 

Aşağıda kendi ağzından Sabun Gurme öyküsünü okuyup, ürünlerin ve güzel Şifanın fotoğraflarına bakabilirsiniz. Doğal temiz sabuna ihtiyacınız varsa aşağıya yorum bırakmayı unutmayın. Veya instagram kullanıyorsanız @sabun_gurme hesabından iletişime geçip direk üreticisinden ev yapımı sabunlar temin edebilirsiniz.

Merhabahaftanın e-kitabını arşivine eklemek ister misin?

Bu hafta arşivimizden uçan armağan DANIEL E. LlEHERMAN , "İNSAN VUCUDUNUN OYKUSU Sağlık, Hastalık ve Evrim"   . Aşağıya bırakacağın mail adresine pdf dosyasını indirme bağlantısını göndereceğim. Gelen kutunu ve spam kutusunu kontrol etmeyi unutma.  Mailde problem çıkma ihtimaline karşı ekitabı isteye tıkladığında dosyaya ulaşabileceğin bağlantıyı içeren bir pencere açılacak. bağlantıyı kopyala yapıştır yapıp dosyaya ulaşabilirsin.

Umarım paylaşım hoşuna gider.

Sevgiyle,

Yasemin